163 | KLÍČNICE
ZOUBEK Olbram (1926 – 2017)
vyvolávací cena: 120 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:18 kontrola změn aktuální cena: 120 000 CZK arrow_upwardarrow_downward26.6., 18:47 5697 120 000 CZK Cín a olovo, pozlacené, 63,5 x 18,5 cm, značeno zezadu O. ZOUBEK.