072 | POD LETNÍM NEBEM
NEJEDLÝ Otakar (1883 – 1957)
- vyvolávací cena: 120 000 CZK
- dosažená cena: 140 000 CZK
Olej na plátně, 50 x 95 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ot. Nejedlý.