072 | ZIMNÍ KRAJINA U PŘEDNÍHO HRADIŠTĚ
KAVÁN František (1866 – 1941)
- vyvolávací cena: 40 000 CZK
- dosažená cena: 65 000 CZK
Olej na kartonu, 23,5 x 38 cm, rámováno datace – 1905 – 1906, signováno vlevo dole Kaván.