002 | ROZHOVOR
JAVŮREK Karel (1815 – 1909)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na dřevěné desce, 15,5 x 22 cm, rámováno, datace 1905, signováno vpravo dole autorskou ligaturou.