116 | THE MISS AX 17
SLÁDEK Antonín (1942 - 2009)
- back
back
Olej na plátně, 58 x 74 cm, rámováno, datace 2003, signováno vpravo dole SLÁDEK 2003, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.
Odeslat dotaz na položku odborníkovi European Arts Investments Ltd.