052 | BENEŠOVÁ-ŠPÁLOVÁ Milada:
TROSKYOlej na kartonu, 30 x 36 cm, rámováno, signováno vpravo dole M. Š.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 3 000 CZK
Olej na kartonu, 30 x 36 cm, rámováno, signováno vpravo dole M. Š.
dosažená cena: 3 000 CZK