193 | GO Jan:
KYTICEKombinovaná technika na plátně, 90 x 75 cm, rámováno.
dosažená cena: 15 000 CZK
192 | GO Jan:
ABSTRAKTNÍ KOMPOZICEKombinovaná technika na dřevěné desce, 82,5 x 85,5 cm, signováno vpravo dole Jan Go.
dosažená cena: 15 000 CZK
Kombinovaná technika na plátně, 90 x 75 cm, rámováno.
dosažená cena: 15 000 CZK
Kombinovaná technika na dřevěné desce, 82,5 x 85,5 cm, signováno vpravo dole Jan Go.
dosažená cena: 15 000 CZK