177 | KRISTOFORI Jan:
MEMENTO MORI – PROMĚNYKombinovaná technika na sololitové desce, 100 x 100 cm, rámováno, datace 1994/1996, signováno dole uprostřed 94/96.
Jan Kristofori, Fortuna, Praha, 2000.
dosažená cena: 40 000 CZK
176 | KRISTOFORI Jan:
BORDURAKombinovaná technika na sololitové desce, 30 x 30 cm, rámováno, datace 1990, signováno vpravo dole KRISTOFORI 90.
dosažená cena: 18 000 CZK
175 | KRISTOFORI Jan:
HUDEBNÍ MOTIVKombinovaná technika na sololitové desce, 49 x 49 cm, rámováno, datace 1971, signováno vpravo dole KRISTOFORI 71.
dosažená cena: 35 000 CZK