122 | NOVÁK Václav Vojtěch:
JIHOČESKÁ NÁVESOlej na plátně, 31 x 67,3 cm, datace 1948, signováno vpravo dole V.V. Novák.
dosažená cena: 8 000 CZK
121 | NOVÁK Václav Vojtěch:
BRETAŇSKÉ POBŘEŽÍOlej na kartonu, 26 x 33 cm, signováno vpravo dole V.V. N.
dosažená cena: 8 000 CZK